Aplikace Fiery pro tvorbu finálních výtisků v4.7

Zobrazit nebo skrýt navigaciPředchozí témaDalší témaSdíletTisknoutPDF

Fiery JobMaster

Fiery JobMaster je pokročilé řešení pro přípravu úloh využívajících formát PD, které je navrženo tak, aby operátorům usnadňovalo zpracování komplexních akcí při přípravě dokumentu, například vložení tabulek, skenování, uspořádání do kapitol, číslování stránek a pozdní úpravy. Fiery JobMaster je společně s nástroji Fiery Impose a Fiery Compose jednou z aplikací společnosti Fiery pro tvorbu finálních výtisků.

Poznámka: Chcete-li použít aplikaci Fiery JobMaster (nebo Fiery Impose či Fiery Compose), je třeba, aby v klientském počítači byla aktivována příslušná licence. Budete potřebovat aktivační kód licence (LAC). Pokud jej nemáte, kontaktujte dodavatele produktů Fiery nebo výrobce tiskárny.

Aplikace Fiery JobMaster zahrnuje možnosti aplikace Fiery Compose, přestože Fiery Compose je rovněž k dispozici jako samostatně licencovaný modul.

K nástroji Fiery JobMaster lze získat přístup z aplikace Command WorkStation a otevře se v okně Fiery JobMaster.

V sadě Fiery JobMaster jsou poskytovány aplikace Adobe Acrobat a Enfocus PitStop Pro. Aplikace Adobe Acrobat a PitStop umožňují úpravy v prostředí Acrobat z aplikace Fiery JobMaster a lze je v některých případech v aplikaci Fiery JobMaster použít k převodu postscriptových souborů do formátu PDF. Další informace o instalaci aplikací Acrobat a PitStop naleznete v dokumentu Tisk, který je součástí sady uživatelské dokumentace.

Důležité informace o tomto vydání nástroje Fiery JobMaster naleznete v dokumentu Poznámky k verzi na adrese http://help.efi.com/fea .