Fiery Hot Folders

Zobrazit nebo skrýt navigaciPředchozí témaDalší témaSdíletTisknoutPDF

Šablony vyřazování

Pro speciální potřeby tisku a vazby lze využít rozložení vyřazování. Chcete-li vyřadit určité rozložení, použijte šablonu vyřazování pro sledovanou složku a pak do této sledované složky přetáhněte danou úlohu.

Výchozí šablony vyřazování jsou přístupné bez licence nebo hardwarového klíče. Vlastní šablony vyřazování vyžadují licenci (nebo hardwarový klíč, pokud jsou připojeny k serveru Fiery server, který je vyžaduje).

  • Chcete-li vytvořit vlastní šablonu, změňte nastavení vyřazování u stávající šablony a pak tuto novou šablonu uložte do sledované složky.

    Nastavení velikosti dokončování Podle rámečku oříznutí se používá pro výchozí šablony vyřazování. Nastavení velikosti dokončování Definováno uživatelem a Podle rámečku trimování jsou podporovány pro vlastní šablony vyřazování. Definováno uživatelem použije jako velikost dokončování rámeček trimování PDF definovaný ve zdrojovém dokumentu. Uživatel může přepsat výchozí hodnotu a nastavit tak velikost trimování. Podle rámečku trimování je dostupné pouze pro vyřazování společného tisku. Pracovní postup Podle rámečku trimování je automatizovaný a dynamicky vytváří rozložení pro různé položky menší velikosti (jako například vizitky, pohlednice nebo vstupenky na koncert) na arších o větší velikosti (například 11 x 17).

    Poznámka: Vlastní šablony Definováno uživatelem a Podle rámečku trimování vyžadují zdrojové soubory ve formátu PDF. PostScriptové soubory nejsou podporovány.

Je-li sledovaná složka připojena k serveru Fiery server, který podporuje tisk proměnných dat, můžete vyřazování rovněž použít u úloh tisku proměnných dat.

Podmínky použití