Fiery JobFlow Help v2.5

Ukryj lub pokaż nawigacjęPoprzedni tematNastępny tematUdostępnijDrukujPDF

Aktywacja licencji Fiery JobFlow

Pełna wersja aplikacji Fiery JobFlow wymaga podania licencji i prawidłowego adresu e-mail.

Aplikacja Fiery JobFlow Base jest bezpłatna dla autonomicznego serwera Fiery servers. Na wbudowanych serwerach Fiery servers należy aktywować Fiery Productivity Package lub Fiery Automation Package, aby użyć Fiery JobFlow Base. Aby rozpocząć proces uaktualnienia z oprogramowania Fiery JobFlow Base do Fiery JobFlow, należy postępować zgodnie z poniższymi krokami:

  1. Zainstaluj bezpłatną aplikację Fiery JobFlow Base.
  2. Zakup klucz licencyjny dla aplikacji Fiery JobFlow.
  3. Zaloguj się do aplikacji Fiery JobFlow Base i kliknij przycisk Uaktualnij teraz.
  4. Postępuj zgodnie z instrukcjami w oknie Aktywacja licencji. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij przycisk "?" (Pomoc) w prawym górnym rogu.

Serwer licencjonowania EFI zarządza licencjonowaniem. Serwer licencjonowania EFI umożliwia aktywację, dezaktywację, ponowną aktywację i przywrócenie opcji Fiery. W przypadku zarządzania licencją procedura zależy od tego, czy komputer jest podłączony do Internetu.

  • Jeśli komputer jest podłączony do Internetu, informacje są automatycznie przesyłane między komputerem i serwerem licencjonowania EFI.
  • Jeśli komputer nie jest podłączony do Internetu, należy ręcznie przesłać dane między komputerem i serwerem licencjonowania EFI.
Warunki użytkowania