Fiery Command WorkStation

Zobrazit nebo skrýt navigaciPředchozí témaDalší témaSdíletTisknoutPDF

Fiery Command WorkStation

Fiery Command WorkStation představuje rozhraní pro správu tiskové úlohy používané se serverem Fiery Servers.

Pomocí aplikace Fiery Command WorkStation se můžete připojit k více serverům Fiery Servers a poté spravovat úlohy z jednoho umístění. Díky intuitivnímu rozhraní jsou složité úlohy pro operátory a správce snadné, bez ohledu na počet či typy zpracovávaných úloh.

Integrovanými funkcemi aplikace Fiery Command WorkStation jsou Středisko úloh a Středisko zařízení, které zahrnují nástroje k vyhledávání úloh, zobrazení náhledu úloh a ke správě digitálních a ofsetových tiskových úloh. Pomocí nástrojů aplikace Fiery Command WorkStation lze provádět tyto akce:

  • Úpravy a slučování úloh

  • Zobrazení informací o úlohách a serveru Fiery Servers

  • Zobrazení, výběr a úpravy vlastních možností tisku

  • Zobrazení a úpravy vlastních pracovních postupů

Na serverech Fiery Servers je dostupných mnoho volitelných funkcí, které popisuje tento systém nápovědy. Volitelné funkce se však v aplikaci Fiery Command WorkStation zobrazí pouze v případě, že je podporuje připojený Fiery Server. Pokud například připojený Fiery Server podporuje pouze černobílý tisk, nelze tisknout barevně.

Verzi systému Fiery nainstalovanou v tiskovém řadiči zjistíte ve Středisku zařízení na kartě Obecné informace (viz Pracovní prostor aplikace Fiery Command WorkStation).

Další informace o funkcích aplikace Fiery Command WorkStation najdete v dokumentu Obslužné programy v sadě dokumentace pro uživatele.

Fiery Central

Software Fiery Central integruje produkční systémy tak, aby stávající či nová zařízení kopírky/tiskárny byla škálovatelnější a produktivnější. Spojuje několik tiskáren Fiery Driven a další vybraná zařízení kopírky/tiskárny do centralizovaného systému tiskové produkce, k němuž máte přístup pomocí aplikace Fiery Command WorkStation.

Podmínky použití