Map

Ukryj lub pokaż nawigacjęPoprzedni tematNastępny tematUdostępnijDrukujPDF

Fiery FreeForm Create

Fiery FreeForm Createto autonomiczna aplikacja do tworzenia zmiennych danych wbudowana w technologię drukowania zmiennych danych (VDP) Fiery FreeForm.

Uwaga: Pojęcie „FreeForm Create” odnosi się w niniejszym dokumencie do aplikacji Fiery FreeForm Create.

FreeForm Create umożliwia tworzenie zadań drukowania zmiennych danych (VDP) w przyjaznej dla użytkownika aplikacji opartej na interfejsie wizualnym.

Zadania VDP łączą zestaw elementów wzorcowych, które występuję we wszystkich kopiach dokumentu, z zestawem elementów zmiennych, które są różne w poszczególnych kopiach.

Dzięki temu można tworzyć spersonalizowane wiadomości, takie jak np. broszura, która wita klientów po imieniu i zawiera inne dane osobowe uzyskane z bazy danych. Elementy tła, ilustracje i bloki tekstu, które nie zmieniają się w kopiach broszury, są elementami wzorcowymi. Imiona i nazwiska oraz inne informacje dotyczące konkretnych klientów są elementami zmiennymi.

FreeForm Create wykorzystuje dwie rożne kolejności zadań, które pozwalają łatwo dostosowywać zadania VDP.

W kolejności zadań scalania plików można połączyć dokument wzorcowy z dokumentem ze zmiennymi danymi, aby utworzyć odpowiednio dostosowaną komunikację drukowania za pomocą intuicyjnego interfejsu graficznego.

W kolejności zadań dokumentu ze zmiennymi danymi można połączyć dokument wzorcowy ze zmiennymi pobranymi bezpośrednio z arkusza kalkulacyjnego źródła danych, aby tworzyć niestandardowe wydruki bez konieczności uprzedniego tworzenia oddzielnego dokumentu ze zmiennymi czy korzystania z oddzielnej aplikacji do tworzenia zmiennych danych.

Warunki użytkowania