Map

Zobrazit nebo skrýt navigaciPředchozí témaDalší témaSdíletTisknoutPDF

Fiery FreeForm Create

Fiery FreeForm Create je samostatná aplikace pro vytváření proměnných dat postavená na technologii Fiery FreeForm pro tisk proměnných dat (VDP).

Poznámka: Výraz „FreeForm Create“ v tomto dokumentu označuje Fiery FreeForm Create.

S aplikací FreeForm Create vytváříte úlohy tisku proměnných dat (VDP) v přehledném grafickém prostředí.

Úlohy VDP kombinují sadu hlavních prvků, které jsou společné ve všech kopiích dokumentu, a sadu variabilních prvků, které mezi jednotlivými kopiemi mění.

Tímto způsobem lze vytvořit personalizovanou komunikaci, například brožuru, která zákazníky osloví jménem a obsahuje další osobní údaje získané z databáze. Prvky na pozadí, ilustrace a bloky textu, které se mezi jednotlivými kopiemi brožury nemění, jsou hlavní prvky. Názvy a další informace specifické pro zákazníky jsou variabilní prvky.

FreeForm Create využívá dva různé pracovní postupy, které umožňují snadné přizpůsobení úloh VDP.

V pracovním postupu sloučení souborů můžete sloučit předlohový dokument s proměnným dokumentem a vytvořit vlastní tiskovou komunikaci pomocí intuitivního grafického rozhraní.

V pracovním postupu pro dokumenty s proměnnými daty sloučíte předlohový dokument s proměnnými přímo ze zdrojové tabulky dat a vytvoříte vlastní tiskovou komunikaci bez nutnosti nejprve vytvořit samostatný proměnný dokument a bez nutnosti samostatné aplikace pro vytvoření proměnných dat.

Podmínky použití