Map

Gezintiyi göster/gizleÖnceki konuSonraki konuPaylaşYazdırPDF

Fiery FreeForm Create

Fiery FreeForm Create, Fiery FreeForm değişken veri yazdırma (VDP) teknolojisi üzerine kurulmuş bağımsız bir değişken veri oluşturma uygulamasıdır.

Not:FreeForm Create” terimi, bu belgede Fiery FreeForm Create ögesine karşılık gelir.

FreeForm Create ile değişken veri yazdırma (VDP) işlerini görsel, kullanıcı dostu bir uygulamada oluşturun.

VDP işleri, kopyadan kopyaya değişen bir dizi değişken unsur içeren ve bir belgenin kopyaları arasında ortak olan bir dizi temel unsur setini birleştirir.

Bu, müşterileri adına göre selamlayan ve bir veritabanından elde edilen diğer kişisel bilgileri içeren broşür benzeri kişiselleştirilmiş iletişimler oluşturmanıza olanak sağlar. Broşür kopyaları arasında değişmeyen arka plan unsurları, gösterimler ve metin blokları temel unsurlardır. Adlar ve diğer müşteriye özgü bilgiler değişken unsurlardır.

FreeForm Create, VDP işlerini kolayca özelleştirmenize olanak sağlayan iki farklı iş akışı kullanır.

Dosya birleştirme iş akışında sezgisel bir grafik tabanlı arabirim kullanarak özelleştirilmiş yazdırma iletişimi oluşturmak için bir ana kopya belgesini değişken bir belgeyle birleştirebilirsiniz.

Değişken veri belgesi iş akışında önce ayrı bir değişken belge oluşturmaya gerek kalmadan ve ayrı bir değişken veri oluşturma uygulamasına gerek kalmadan özelleştirilmiş yazdırma iletişimi oluşturmak amacıyla bir ana kopya belgesini değişkenlerle doğrudan bir veri kaynağı elektronik tablosundan birleştirin.

Kullanım Şartları